رشت ، خیابان تختی ،جنب بانک صادرات، فروشگاه در تک 01334994 baranwin@

نکات مهم در مورد پنجره آلومینیومی

نکات مهم در مورد پنجره آلومینیومی

ما از پنجره های آلومینیومی به دلایل مختلفی استفاده می کنیم: آنها بسیار کاربردی هستند، به تعمیر و نگهداری نیاز اندکی دارند و بسیار منعطف بوده و می توانند طراحی مدرن پروژه را تکمیل کنند. هرچند ممکن است بنظر برسد که گران تر باشند، اما بسیار مقرون به صرفه تر از پنجره های چوبی یا فولادی هستند. درب و پنجره آلومینیومی ظاهر زیبایی دارند و در شرایط مناسب طول عمر بالایی دارند. پروفیل ‌های آلومینیومی و یراق آلات آلومینیومی متنوعی در بازار موجود هستند که می توانند افراد با سلیقه و نیازهای مختلف را راضی نگه دارند.

 

ویژگی و مزایای پنجره و درب آلومینیومی

– ماندگاری بالا و استحکام این متریال، یکی از ویژگیهای آن است. دلیل ماندگاری این نوع درب و پنجره نیز مقاومت آن در برابر رطوبت است. به عبارت دیگر رطوبت سبب زنگ زدگی و خوردگی آلومینیوم نمی شود.

– از نظر اقتصادی، این نوع درب و پنجره در مقایسه با متریال های دیگر ( مانند چوب ) هزینه ی کمتری دارد و به همین دلیل، یک انتخاب با صرفه است. علاوه بر این همانطور که اشاره شد به دلیل ماندگاری بالای این متریال، عمر مفید این نوع درب و پنجره بالا است و در نتیجه از نظر اقتصادی اهمیت زیادی دارد.

– این متریال نیاز به نگهداری خاص و تعمیر ندارد. همچنین رنگ آن بعد از چندین سال استفاده تغییری نمی کند و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

و ……

 

راهنمای خرید درب و پنجره آلومینیومی

جنس یراق آلات:

در زمان خرید درب و پنجره های آلومینیومی باید به جنس دستگیره ها و یراق آلات به کار رفته در آن ها دقت زیادی نمایید و از انتخاب درب و پنجره هایی که یراق آلات آن بی کیفیت هستند جدا خودداری کنید.

نوع شیشه مصرفی:

درب و پنجره های آلومینیومی باید شیشه های با کیفیت و استانداردی داشته باشند و داخل آن ها از گاز آرگون استفاده شده باشد.

توجه به نوع پروفیل درب و پنجره:

در زمان خرید محصولات نام برده سعی کنید که پروفیل آن ها را مورد بررسی قرار دهید و درب و پنجره هایی که پروفیل آن ها به ضخامت سه میلیمتر است را خریداری نمایید که این اندازه برای پروفیل درب و پنجره ها استاندار می باشد.

توجه به جنس پروفیل:

پروفیل های آلومینیوم به دو دسته نرمال و ترمال بریک طبقه بندی می شوند که نوع ترمال بریک آن ها سطح کیفی بهتری دارند و از اتلاف انرژی پیشگیری می کنند.

و ……

 

کلیه حقوق برای پنجره باران محفوظ است | طراحی و پیاده سازی : مهیانت شمال