Banner

 

background-left
col-left
col-right
intro-about-company.jpg

خلاصه ای درباره WINTECH

کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال 1956 میلادی برمی گردد که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است.

فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سالها توسط خانواده ساک تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای UPVCمورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و 8 کشور دارای کارخانه های متعدد تولیدی در زمینه های تولید انواع درب های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC)، پوشش های سالن های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله های PVC و قالب های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره UPVC بوده

و نیز بصورت گسترده در زمینه های تولید انبوه مسکن و شرکتهای ساختمانی، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاههای آبی و بادی و شرکت های معدنی و فرآورده های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه ها چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می باشند.

 

background-right
col-left
col-right
what-we-do1.jpg
what-we-do2.jpg

فعالیت اصلی باران وین

فعالیت اصلی درب و پنجره باران ، طراحی، تولید و اجرای درب و پنجره‌های یو پی وی سی مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیاست که توسط کارشناسان و متخصصین باران وین صورت می‌گیرد.

پروفیل های مورد استفاده این مجموعه از برند با کیفیت وین تک با 10 سال گارانتی وین تک و 20 سال ضمانت تعویض باران وین می باشد . همچنین کلیه یراق آلات مصرفی دارای استاندارد اروپا و ضمانت تضمین کالا می باشند .

 

10

پروژه های در دست اجرا

205

پروژه های انجام شده

5

پروژه های خارج از استان

2

پروژه های لغو شده

Please publish modules in offcanvas position.