Banner

Strict Standards: Non-static method modarticlesthumbnailsHelper::getItems() should not be called statically in /home/baranw/domains/baranwin.com/public_html/modules/mod_articles_thumbnails/mod_articles_thumbnails.php on line 14
قیمت پایین تر درب و پنجره UPVC, امتیاز یا نقطه ضعف

قیمت پایین تر درب و پنجره UPVC, امتیاز یا نقطه ضعف درب و پنجره دو جداره UPVC در بازار ایران شناخته شده تر،به صرفه...

ادامه مطلب

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پنجره UPVC

عوامل تاثیرگذار بر قیمت در و پنجره UPVC 1. برند پروفیل 2. ضخامت و ابعاد پروفیل گالوانیزه مصرفی داخل پروفیل...

ادامه مطلب

معرفی انواع پنجره های upvc

مدل‌های بازشو پنجره UPVC یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید پنجره‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت...

ادامه مطلب

قیمت پایین تر درب و پنجره UPVC, امتیاز یا نقطه ضعف درب و پنجره دو جداره UPVC در بازار ایران شناخته شده تر،به صرفه تر ،متنوع تر از سایر پنجره های دو جداره می باشد.که می تواند انواع نیازها و انتظارات مصرف کنندگان و مشتریان را براورده سازد.اما به دلیل اینکه از نظر اقتصادی به صرفه ترین پنجره می باشد ممکن است برخی از ساختمان سازان و مصرف کنندگان فقط به این وجه آن توجه کنند و خواستار تولید پنجره ای ارزان حتی بی کیفیت برای نصب در ساختمان و اتمام پروژه خود باشند که این نکته می تواند نقطه ضعف و محل ایجاد ضربه و بدبینی به این صنعت گردد. از اینرو تولیدکنندگان پنجره UPVC به خصوص تولیدکنندگان کوچکتر و کم تجربه تر که با سرمایه و تجهیزات اندک وارد این صنعت شده اند باید بدانند که تولید پنجره ارزان با تکنولوژی تولید پایین و متریال کم کیفیت و حذف رقبا با قیمت پایین ممکن است در کوتاه مدت منجر به جذب منافع شما گردد اما در نهایت به خاطر نیاز این پنجره ها در طول زمان به ایجاد خدمات پس از فروش گسترده و عدم توانایی شما در ارایه این خدمات به مشتریان،منجر به از دست رفتن مشتریان و بدبینی مصرف کنندگان و در نهایت لطمه به این صنعت خواهد شد. مصرف کنندگان عزیز هم باید بدانند که هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست.تکنولوژی تولید بالاتر، پرسنل تولید ماهر، متریال با کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروش هر یک دارای هزینه هایی است که معمولا با پرداخت نکردن آن هزینه ها به قیمت پایین تر می رسید. اصرار زیاد به تخفیف،برگزاری مناقصه برای بدست آوردن کمترین قیمت و انتخاب تولیدکننده به واسطه قیمت پایین تر در اکثر مواقع ممکن است علاوه بر اینکه موجب نارضایتی شما از خرید انجام شده را نیز فراهم گرداند. باید در نظر داشته باشید که حتی با یک نقشه و متریال یکسان (بطور قطع یقین) در میان تولید کنندگان مختلف ،انتخاب کمترین قیمت، انتخابی اشتباه تر از انتخاب بیشترین قیمت می باشد. منبع:www.3jedareh.com

عوامل تاثیرگذار بر قیمت در و پنجره UPVC


1. برند پروفیل
2. ضخامت و ابعاد پروفیل گالوانیزه مصرفی داخل پروفیل UPVC
3. لاستیک آب بندی مصرفی روی پروفیل UPVC
4. برند یراق آلات مصرفی
5. نوع و ضخامت شیشه دوجداره
6. کیفیت و چگونگی مونتاژ پنجره
7. کیفیت و چگونگی نصب پنجره


برند پروفیل

پروفیل یکی از مهمترین عوامل در تولید پنجره می باشد . در انتخاب پروفيل بايد به اعتبار شركت سازنده،‌ مناسب بودن نوع پروفيل با نياز شما و حصول اطمينان از عدم تغيير رنگ پروفيل در برابر اشعه UV در طول زمان توجه كرد. پروفیلهای ارزان قیمت علاوه بر تغییر رنگ دچار شکستگی و تغییر حالت نیز می شوند. پارامترهای مهم در تشخیص کیفیت پروفیل:
• وزن پروفیل
• ضخامت دیواره پروفیل
• تعداد حفره ها
• استفاده از لاستیک EPDM
• کیفیت سطح پروفیل (صاف و براق باشد.)
• دارا بودن گواهینامه های مختلف اعم از استاندارد ها و تاییدیه های معتبر از جمله رال آلمان ، بیمه نامه ها وضخامت و ابعاد پروفیل گالوانیزه داخل پروفیل UPVC

در ساخت پنجره UPVC براي افزايش استحكام و تقویت پروفيل از پروفیل های گالوانيزه استفاده مي كنند. پروفیل های گالوانیزه معمولا به شکل ناودانی (U) و در شاخه هایی به طول 6 متر ارائه می‌شوند. ابعاد و ضخامت گالوانیزه و جنس آن از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت درب و پنجره می باشد. ضخامت گالوانیزه مصرفی از 1/25 ميلي متر شروع شده و برحسب مورد نیاز تا ضخامت 2 ميلي متر نیز می رسد. ممكن است قيمت پايين يك پنجره به علت نازك بودن گالوانيزه آن باشد لذا لازم است در این خصوص بررسی و اطمینان کامل حاصل گردد. جهت تولید درب و پنجره با کیفیت مطلوب گروه صنعتی باران از از پروفیل های گالوانیزه به ضخامت 1/5 میلی متراستفاده می کند.
لاستیک آب بندی روی پروفیل UPVC

افزایش عایق بودن در برابر صدا و گرما تنها با استفاده از لاستیک های درزگیر امکان پذیر می باشد. دو نوع لاستیک در تولید درب و پنجره UPVC استفاده می گردد:
1. لاستیکTPV یا سرخود که از همان ابتدا روی شاخه های پروفیل UPVC می باشد.
2. لاستیک EPDM که پس از تولید درب و پنجره روی پروفیل نصب می شود و با توجه به آزمایش های انجام گرفته یکی از بهترین انواع لاستیک است. تفاوت این دو لاستیک در این است که لاستیک های EPDM بسیار با کیفیت ترند، ضخامت و انعطاف پذیری بیشتری دارند، در مقابل نور خورشید جمع و خشک نمی شود و در قسمت های جوش پروفیل، لاستیک کامل نصب می شود و آب بندی بسیار بهتری دارد. یکی از مهمترین ویژگی های این لاسیتک درزگیر درب و پنجره دو جداره، استمرار و باقی ماندن در کیفیت اولیه می باشد. گروه صنعتی باران جهت ارائه پنجره UPVC با کیفیت مطلوب از لاستیک های EPDM استفاده می کند.


برند یراق آلات مصرفی

یراق آلات پنجره شامل لولاها، دستگیره و اسپانیولت می باشد. مجموعه ی یراق آلات وظیفه ی باز و بسته کردن لنگه بازشو پنجره ، تحمل وزن لنگه بازشو و شیشه دوجداره و آب بندی کامل پنجره را برعهده دارند. با توجه به نوع یراق آلاتی که در درب و پنجره های UPVC به کار می رود ، انواع مختلف بازشو قابل ساخت است. یراق آلات مصرفی باید از برند مناسب و کیفیت خوب برخوردار باشند و متناسب با عرض و ارتفاع و وزن بازشو پنجره UPVC و نوع کاربری بازشو انتخاب شده باشد، در غیر اینصورت باز و بسته شدن پنجره UPVC به سختی انجام خواهد شد. متأسفانه امروزه جهت پایین آوردن قیمت پنجره، یراق متناسب با عرض و ارتفاع و وزن لنگه بازشو را در نظر نمی گیرند و بازشو پنجره پس از مدت کوتاهی به علت وزن زیاد لنگه و شیشه دوجداره دچار افت عملکرد می گردد. گروه صنعتی باران جهت ارائه درب و پنجره UPVC با کیفیت مطلوب از یراق آلات درجه یک و استاندارد اروپایی استفاده می کند.


نوع شیشه دوجداره

در تولید یک پنجره استاندارد، کیفیت شیشه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در این میان موادی همچون درزگیر بوتیل، پلی سولفاید، رطوبت گیر و اسپیسرتا حد بسیار زیادی تعیین کننده کیفیت شیشه دوجداره خواهند بود. اگر این مواد به صورت استاندارد و مرغوب در کارخانه های صنعتی تولید شوند، شیشه های تولید شده بدون هیچ مشکلی تا ده ها سال وظیفه حفظ انرژی و جلوگیری از آلودگی صوتی را انجام می دهند. نحوه عایق بندی و تزریق گاز بین دو شیشه نیز مهم می باشد. معمولا از گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه دو جداره استفاده می شود. این گاز به خاطر نارسانا بودن از انتقال حرارت و صدا جلوگیری می نماید. درب و پنجره باران با هدف ارائه محصولات با کیفیت از شیشه های دوجداره کارخانجات شیشه سازی قزوین و کاوه فلوت استفاده می کند.


مونتاژ پنجره

جهت تولید و ارائه پنجره UPVC با کیفیت مطلوب علاوه بر تهیه مصالح استاندارد مورد نیاز موارد دیگری نیز مطرح می باشد:
1.استفاده از ماشین آلات و تجهیزات ساخت درب و پنجره با کیفیت و دقت لازم
2. به کارگیری نیروهای آموزش دیده متخصص و ماهر در مراحل تولید درب وپنجره UPVC

پنجره یو پی وی سی ارزان نخریم!

رقابت اصلی ترین عامل کاهش قیمت در کالاهای موجود در بازار می باشد از آنجا که کالاهای با کیفیت جای خود را در بازار به صورت برند تحکیم می کنند عده ای از تولیدکنندگان به فکر شبیه سازی و ارزان سازی این دسته از اقلام برای فروش و یا سود بیشتر می افتند که در اصطلاح نام آن را کالای اقتصادی می گذارند. پنجره دوجداره یو پی وی سی را ارزان نخریم. چون هر ارزانی دلیلی دارد. پنجره یو پی وی سی با کیفیت و قیمت مناسب بخریم. طبیعتاً هدف این افراد کار کردن با سود کمتر نیست بلکه بلعکس تلاش می کنند سود بیشتری نسبت به برند اصلی بدست آورند. بدیهی است این هدف جز با کم کردن استانداردها و کیفیت تولید و مواد اولیه بدست نخواهد آمد.

مدل‌های بازشو پنجره UPVC

یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید پنجره‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت بازشو پنجره می‌باشد. به طور کلی پنجره‌های UPVC از نظر حالت بازشو به مدل‌های زیر دسته بندی می‌شوند. مشتری می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از این مدل‌ها اقدام نماید. گروه صنعتی درب و پنجره باران به عنوان تولید کننده درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی در استان گیلان و شهرستان رشت و همچنین نماینده فروش پروفیل ایده آل در شمال کشور، طیف بسیار گسترده‌ای از طرح‌های پنجره دو جداره UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شما در زیر می‌توانید نمونه این مدل‌ها را مشاهده نمایید.


پنجره دو جداره UPVC ثابت

این نوع مدل از پنجره یو پی وی سی که از پرکاربردترین مدل‌های پنجره‌های دو جداره می‌باشد و به دلیل ثابت بودن دارای بالاترین عایق بندی صوتی، حرارتی، برودتی و گرد و غبار می‌باشد. نکته قابل توجه اینکه در پنجره UPVC ثابت یا Fixed به دلیل عدم استفاده از یراق آلات، قیمت نهایی آن ارزان‌تر از باقی مدل‌ها خواهد بود.


پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو تک حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC تک حالته یا Turn که به آن یک جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی یک محور و به صورت افقی می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌‌توان به به‌صرفه بودن قیمت در مقایسه با دیگر مدل‌های بازشو، قابلیت جابه‌جایی جهت بازشو (از چپ به راست و یا بلعکس) و همچنین قابلیت تغییر سیستم از مدل تک‌ حالته به دو حالته اشاره داشت.


پنجره دو جداره UPVC دو حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌توان از خاصیت عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار نسبت به مدل تک حالته، استفاده از بازشوی عمومی بدون جابجایی پرده جهت استفاده از هوای محیط بیرونی، ایمنی بالا با توجه به نوع یراق آلات مصرفی، مخفی بودن کلیه یراق آلات حول محور بازشو، نمای زیبا با توجه به پوشش داده شدن لولاها، سهولت رگلاژ بدون اطلاعات تخصصی و همچنین داشتن قفل کودک جهت حفظ ایمنی خردسالان اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو سایه بانی

این نوع پنجره یو پی وی سی (Awning) به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و قابلیت تغییر جهت بازشو (از بالا به پایین و برعکس) از داخل به بیرون و برعکس با توجه به سلیقه و نوع درخواست مشتری را دارد. این نوع حالت بازشو عمدتا در پنجره‌های یو پی وی سی سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی، قابل استفاده می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل آکاردئونی

مدل آکاردئونی یا Folding عموما برای پنجره‌های یو پی وی سی با عرض بیش از سه متر استفاده شده و در پارتیشن بندی‌هایی که نیاز می‌باشد که به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود و یا در درب بالکن‌های منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنجره دو جداره UPVC دو لنگه بازشو (فرانسوی)

سیستم بازشوی پنجره دو لنگه بازشو فرانسوی به نحوی طراحی گردیده که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری می‌توان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود. لازم به ذکر است که در وسط این دو لنگه از هیچ نوع ستون و یا مولیونی استفاده نمی‌شود. از جمله ویژگی‌های این مدل می‌توان به قابلیت باز شدن هر دو لنگه، قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این نوع پنجره، کاربری ویژه برای نمای خارجی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری و همچنین زیبایی منحصر به فرد گسترش فضای دید نسبت به فضای خارجی اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC فولکس واگنی

پنجره فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از مدل‌های پیشرفته پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. این مدل از نظر عایق بودن نسبت به آلودگی صوتی، گرد و غبار و اتلاف انرژی عملکردی کم نظیر را از خود نشان می‌دهد. پروفیل UPVC مورد استفاده در این مدل همانند دیگر مدل‌ها بوده (ویستا بست و وین تک) اما یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.
حالت بازشوی این مدل همانطور که از اسم آن برمی‌آید مانند درب‌های خودروی ون و بر روی ریل ست بوده و تا زاویه ۴۵ درجه باز خواهد شد و هیچ‌گونه فضایی را در هنگام باز شدن اشغال نخواهد کرد. این نوع پنجره‌ها زیبایی و عایق بندی به مرتب بهتری نسبت به مدل کشویی داشته و در سه طرح ساده، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از سوی گروه صنعتی پادرا در سراسر استان گیلان و شمال کشور ارائه خواهند شد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو کلنگی

این مدل که به عنوان کلنگی یا Tilt از آن یاد می‌شود به صورت یک جهت بازشو بوده و قابلیت تغییر جهت بازشو حول محور زیرین (عمودی) می‌باشد. این نوع پنجره بیشتر در مکان‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و همچنین نورگیرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله ویژگی‌های پنجره دو جداره کلنگی می‌توان به قابلیت تغییر جهت بازشو، از بالا به پایین و بعلکس، از داخل بالا به بیرون و پایین به بیرون به توجه به نظر و سفارش مشتری اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC کشویی

سیستم بازشو پنجره‌های یو پی وی سی کشویی که با عنوان ریلی و Sliding نیز شناخته می‌شود همانند پنجره‌های آلومینیومی معمول و بصورت کشویی در دو جهت چپ و راست می‌باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته این نوع پنجره‌ها، عدم اشغال محیط داخلی و همچنین مزاحمت برای پرده‌های نصب شده می‌باشد.
همچنین نوع بازشو این پنجره می‌تواند به صورت‌های یک ثابت یک بازشو، دو عدد بازشو بدون ثابت، دو بازشو و یک ثابت و… طراحی گردد. گفتنی است که در این مدل با توجه به نصب یراق آلات مربوط در بخش غیرقابل دید (داخل بازشو) هیچ‌یک از آن‌ها قابل مشاهده نبود و این مورد به نمای زیبای این پنجره جلوه دوچندانی خواهد بخشید. همچنین قابلیت نصب کتیبه در قسمت فوقانی بازشوها از جمله ویژگی‌های دیگر این مدل می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو دایره ای

پنجره مدل دایره‌ای با بازشو محوری یکی از مدل‌های خاص پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که حالت بازشوی آن‌ها بصورت محوری می‌باشد. این مدل پس از اندازه‌گیری دقیق توسط همکاران ما در گرو صنعتی پادرا طراحی و مدل‌سازی شده و سپس به تولید خواهد رسید. در صورت استفاده از این پنجره در مکان‌های مناسب و همچنین بهره‌گیری از شیشه‌های تزئینی می‌توان انتظار ایجاد چشم‌اندازهایی بسیار زیبا را از آن داشت.

پنجره دو جداره UPVC خلیجی

پنجره مدل خلیجی یا Bay که به شبکه‌ای نیز شهرت دارد یکی از زیباترین نماهای مربوط به پنجره‌های یو پی وی سی از نمای خارجی ساختمان بوده و جلوه خاصی به آن می‌بخشد. پنجره مدل خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره‌های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می‌آورند. کاربرد عمده این مدل پنجره‌ها، قرار گرفتن در پذیرایی منزل است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می‌نماید.

پنجره دو جداره UPVC کمانی

یکی از مدرن‌ترین مدل‌های پنجره‌های یو پی وی سی که در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود پنجره کمانی نام دارد که با نام‌های قوس دار و آرک دار (Arch Head) نیز شناخته می‌شود. پنجره مدل کمانی از افق دارای قوس می‌باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انحنای کامل ایجاد می‌گردد. لازم به ذکر است که شیشه‌های نصب شده بر روی این پنجره نیز بصورت خم می‌باشد. این مدل پنجره می‌تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه طراحی و اجرا گردد. همانند پنجره خلیجی مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به فضای بیرونی را ایجاد می‌نماید.

مدل‌های بازشو پنجره UPVC

یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید پنجره‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت بازشو پنجره می‌باشد. به طور کلی پنجره‌های UPVC از نظر حالت بازشو به مدل‌های زیر دسته بندی می‌شوند. مشتری می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از این مدل‌ها اقدام نماید. گروه صنعتی درب و پنجره باران به عنوان تولید کننده درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی در استان گیلان و شهرستان رشت و همچنین نماینده فروش پروفیل ایده آل در شمال کشور، طیف بسیار گسترده‌ای از طرح‌های پنجره دو جداره UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شما در زیر می‌توانید نمونه این مدل‌ها را مشاهده نمایید.


پنجره دو جداره UPVC ثابت

این نوع مدل از پنجره یو پی وی سی که از پرکاربردترین مدل‌های پنجره‌های دو جداره می‌باشد و به دلیل ثابت بودن دارای بالاترین عایق بندی صوتی، حرارتی، برودتی و گرد و غبار می‌باشد. نکته قابل توجه اینکه در پنجره UPVC ثابت یا Fixed به دلیل عدم استفاده از یراق آلات، قیمت نهایی آن ارزان‌تر از باقی مدل‌ها خواهد بود.


پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو تک حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC تک حالته یا Turn که به آن یک جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی یک محور و به صورت افقی می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌‌توان به به‌صرفه بودن قیمت در مقایسه با دیگر مدل‌های بازشو، قابلیت جابه‌جایی جهت بازشو (از چپ به راست و یا بلعکس) و همچنین قابلیت تغییر سیستم از مدل تک‌ حالته به دو حالته اشاره داشت.


پنجره دو جداره UPVC دو حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌توان از خاصیت عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار نسبت به مدل تک حالته، استفاده از بازشوی عمومی بدون جابجایی پرده جهت استفاده از هوای محیط بیرونی، ایمنی بالا با توجه به نوع یراق آلات مصرفی، مخفی بودن کلیه یراق آلات حول محور بازشو، نمای زیبا با توجه به پوشش داده شدن لولاها، سهولت رگلاژ بدون اطلاعات تخصصی و همچنین داشتن قفل کودک جهت حفظ ایمنی خردسالان اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو سایه بانی

این نوع پنجره یو پی وی سی (Awning) به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و قابلیت تغییر جهت بازشو (از بالا به پایین و برعکس) از داخل به بیرون و برعکس با توجه به سلیقه و نوع درخواست مشتری را دارد. این نوع حالت بازشو عمدتا در پنجره‌های یو پی وی سی سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی، قابل استفاده می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل آکاردئونی

مدل آکاردئونی یا Folding عموما برای پنجره‌های یو پی وی سی با عرض بیش از سه متر استفاده شده و در پارتیشن بندی‌هایی که نیاز می‌باشد که به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود و یا در درب بالکن‌های منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنجره دو جداره UPVC دو لنگه بازشو (فرانسوی)

سیستم بازشوی پنجره دو لنگه بازشو فرانسوی به نحوی طراحی گردیده که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری می‌توان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود. لازم به ذکر است که در وسط این دو لنگه از هیچ نوع ستون و یا مولیونی استفاده نمی‌شود. از جمله ویژگی‌های این مدل می‌توان به قابلیت باز شدن هر دو لنگه، قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این نوع پنجره، کاربری ویژه برای نمای خارجی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری و همچنین زیبایی منحصر به فرد گسترش فضای دید نسبت به فضای خارجی اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC فولکس واگنی

پنجره فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از مدل‌های پیشرفته پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. این مدل از نظر عایق بودن نسبت به آلودگی صوتی، گرد و غبار و اتلاف انرژی عملکردی کم نظیر را از خود نشان می‌دهد. پروفیل UPVC مورد استفاده در این مدل همانند دیگر مدل‌ها بوده (ویستا بست و وین تک) اما یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.
حالت بازشوی این مدل همانطور که از اسم آن برمی‌آید مانند درب‌های خودروی ون و بر روی ریل ست بوده و تا زاویه ۴۵ درجه باز خواهد شد و هیچ‌گونه فضایی را در هنگام باز شدن اشغال نخواهد کرد. این نوع پنجره‌ها زیبایی و عایق بندی به مرتب بهتری نسبت به مدل کشویی داشته و در سه طرح ساده، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از سوی گروه صنعتی پادرا در سراسر استان گیلان و شمال کشور ارائه خواهند شد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو کلنگی

این مدل که به عنوان کلنگی یا Tilt از آن یاد می‌شود به صورت یک جهت بازشو بوده و قابلیت تغییر جهت بازشو حول محور زیرین (عمودی) می‌باشد. این نوع پنجره بیشتر در مکان‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و همچنین نورگیرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله ویژگی‌های پنجره دو جداره کلنگی می‌توان به قابلیت تغییر جهت بازشو، از بالا به پایین و بعلکس، از داخل بالا به بیرون و پایین به بیرون به توجه به نظر و سفارش مشتری اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC کشویی

سیستم بازشو پنجره‌های یو پی وی سی کشویی که با عنوان ریلی و Sliding نیز شناخته می‌شود همانند پنجره‌های آلومینیومی معمول و بصورت کشویی در دو جهت چپ و راست می‌باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته این نوع پنجره‌ها، عدم اشغال محیط داخلی و همچنین مزاحمت برای پرده‌های نصب شده می‌باشد.
همچنین نوع بازشو این پنجره می‌تواند به صورت‌های یک ثابت یک بازشو، دو عدد بازشو بدون ثابت، دو بازشو و یک ثابت و… طراحی گردد. گفتنی است که در این مدل با توجه به نصب یراق آلات مربوط در بخش غیرقابل دید (داخل بازشو) هیچ‌یک از آن‌ها قابل مشاهده نبود و این مورد به نمای زیبای این پنجره جلوه دوچندانی خواهد بخشید. همچنین قابلیت نصب کتیبه در قسمت فوقانی بازشوها از جمله ویژگی‌های دیگر این مدل می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو دایره ای

پنجره مدل دایره‌ای با بازشو محوری یکی از مدل‌های خاص پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که حالت بازشوی آن‌ها بصورت محوری می‌باشد. این مدل پس از اندازه‌گیری دقیق توسط همکاران ما در گرو صنعتی پادرا طراحی و مدل‌سازی شده و سپس به تولید خواهد رسید. در صورت استفاده از این پنجره در مکان‌های مناسب و همچنین بهره‌گیری از شیشه‌های تزئینی می‌توان انتظار ایجاد چشم‌اندازهایی بسیار زیبا را از آن داشت.

پنجره دو جداره UPVC خلیجی

پنجره مدل خلیجی یا Bay که به شبکه‌ای نیز شهرت دارد یکی از زیباترین نماهای مربوط به پنجره‌های یو پی وی سی از نمای خارجی ساختمان بوده و جلوه خاصی به آن می‌بخشد. پنجره مدل خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره‌های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می‌آورند. کاربرد عمده این مدل پنجره‌ها، قرار گرفتن در پذیرایی منزل است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می‌نماید.

پنجره دو جداره UPVC کمانی

یکی از مدرن‌ترین مدل‌های پنجره‌های یو پی وی سی که در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود پنجره کمانی نام دارد که با نام‌های قوس دار و آرک دار (Arch Head) نیز شناخته می‌شود. پنجره مدل کمانی از افق دارای قوس می‌باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انحنای کامل ایجاد می‌گردد. لازم به ذکر است که شیشه‌های نصب شده بر روی این پنجره نیز بصورت خم می‌باشد. این مدل پنجره می‌تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه طراحی و اجرا گردد. همانند پنجره خلیجی مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به فضای بیرونی را ایجاد می‌نماید.

مدل‌های بازشو پنجره UPVC

یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید پنجره‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت بازشو پنجره می‌باشد. به طور کلی پنجره‌های UPVC از نظر حالت بازشو به مدل‌های زیر دسته بندی می‌شوند. مشتری می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از این مدل‌ها اقدام نماید. گروه صنعتی درب و پنجره باران به عنوان تولید کننده درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی در استان گیلان و شهرستان رشت و همچنین نماینده فروش پروفیل ایده آل در شمال کشور، طیف بسیار گسترده‌ای از طرح‌های پنجره دو جداره UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شما در زیر می‌توانید نمونه این مدل‌ها را مشاهده نمایید.


پنجره دو جداره UPVC ثابت

این نوع مدل از پنجره یو پی وی سی که از پرکاربردترین مدل‌های پنجره‌های دو جداره می‌باشد و به دلیل ثابت بودن دارای بالاترین عایق بندی صوتی، حرارتی، برودتی و گرد و غبار می‌باشد. نکته قابل توجه اینکه در پنجره UPVC ثابت یا Fixed به دلیل عدم استفاده از یراق آلات، قیمت نهایی آن ارزان‌تر از باقی مدل‌ها خواهد بود.


پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو تک حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC تک حالته یا Turn که به آن یک جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی یک محور و به صورت افقی می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌‌توان به به‌صرفه بودن قیمت در مقایسه با دیگر مدل‌های بازشو، قابلیت جابه‌جایی جهت بازشو (از چپ به راست و یا بلعکس) و همچنین قابلیت تغییر سیستم از مدل تک‌ حالته به دو حالته اشاره داشت.


پنجره دو جداره UPVC دو حالته

در مدل پنجره دو جداره UPVC دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره می‌باشد. از ویژگی‌های این مدل می‌توان از خاصیت عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار نسبت به مدل تک حالته، استفاده از بازشوی عمومی بدون جابجایی پرده جهت استفاده از هوای محیط بیرونی، ایمنی بالا با توجه به نوع یراق آلات مصرفی، مخفی بودن کلیه یراق آلات حول محور بازشو، نمای زیبا با توجه به پوشش داده شدن لولاها، سهولت رگلاژ بدون اطلاعات تخصصی و همچنین داشتن قفل کودک جهت حفظ ایمنی خردسالان اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو سایه بانی

این نوع پنجره یو پی وی سی (Awning) به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و قابلیت تغییر جهت بازشو (از بالا به پایین و برعکس) از داخل به بیرون و برعکس با توجه به سلیقه و نوع درخواست مشتری را دارد. این نوع حالت بازشو عمدتا در پنجره‌های یو پی وی سی سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی، قابل استفاده می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل آکاردئونی

مدل آکاردئونی یا Folding عموما برای پنجره‌های یو پی وی سی با عرض بیش از سه متر استفاده شده و در پارتیشن بندی‌هایی که نیاز می‌باشد که به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود و یا در درب بالکن‌های منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنجره دو جداره UPVC دو لنگه بازشو (فرانسوی)

سیستم بازشوی پنجره دو لنگه بازشو فرانسوی به نحوی طراحی گردیده که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری می‌توان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود. لازم به ذکر است که در وسط این دو لنگه از هیچ نوع ستون و یا مولیونی استفاده نمی‌شود. از جمله ویژگی‌های این مدل می‌توان به قابلیت باز شدن هر دو لنگه، قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این نوع پنجره، کاربری ویژه برای نمای خارجی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری و همچنین زیبایی منحصر به فرد گسترش فضای دید نسبت به فضای خارجی اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC فولکس واگنی

پنجره فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از مدل‌های پیشرفته پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. این مدل از نظر عایق بودن نسبت به آلودگی صوتی، گرد و غبار و اتلاف انرژی عملکردی کم نظیر را از خود نشان می‌دهد. پروفیل UPVC مورد استفاده در این مدل همانند دیگر مدل‌ها بوده (ویستا بست و وین تک) اما یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.
حالت بازشوی این مدل همانطور که از اسم آن برمی‌آید مانند درب‌های خودروی ون و بر روی ریل ست بوده و تا زاویه ۴۵ درجه باز خواهد شد و هیچ‌گونه فضایی را در هنگام باز شدن اشغال نخواهد کرد. این نوع پنجره‌ها زیبایی و عایق بندی به مرتب بهتری نسبت به مدل کشویی داشته و در سه طرح ساده، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از سوی گروه صنعتی پادرا در سراسر استان گیلان و شمال کشور ارائه خواهند شد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو کلنگی

این مدل که به عنوان کلنگی یا Tilt از آن یاد می‌شود به صورت یک جهت بازشو بوده و قابلیت تغییر جهت بازشو حول محور زیرین (عمودی) می‌باشد. این نوع پنجره بیشتر در مکان‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و همچنین نورگیرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله ویژگی‌های پنجره دو جداره کلنگی می‌توان به قابلیت تغییر جهت بازشو، از بالا به پایین و بعلکس، از داخل بالا به بیرون و پایین به بیرون به توجه به نظر و سفارش مشتری اشاره داشت.

پنجره دو جداره UPVC کشویی

سیستم بازشو پنجره‌های یو پی وی سی کشویی که با عنوان ریلی و Sliding نیز شناخته می‌شود همانند پنجره‌های آلومینیومی معمول و بصورت کشویی در دو جهت چپ و راست می‌باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته این نوع پنجره‌ها، عدم اشغال محیط داخلی و همچنین مزاحمت برای پرده‌های نصب شده می‌باشد.
همچنین نوع بازشو این پنجره می‌تواند به صورت‌های یک ثابت یک بازشو، دو عدد بازشو بدون ثابت، دو بازشو و یک ثابت و… طراحی گردد. گفتنی است که در این مدل با توجه به نصب یراق آلات مربوط در بخش غیرقابل دید (داخل بازشو) هیچ‌یک از آن‌ها قابل مشاهده نبود و این مورد به نمای زیبای این پنجره جلوه دوچندانی خواهد بخشید. همچنین قابلیت نصب کتیبه در قسمت فوقانی بازشوها از جمله ویژگی‌های دیگر این مدل می‌باشد.

پنجره دو جداره UPVC مدل بازشو دایره ای

پنجره مدل دایره‌ای با بازشو محوری یکی از مدل‌های خاص پنجره‌های یو پی وی سی می‌باشد که حالت بازشوی آن‌ها بصورت محوری می‌باشد. این مدل پس از اندازه‌گیری دقیق توسط همکاران ما در گرو صنعتی پادرا طراحی و مدل‌سازی شده و سپس به تولید خواهد رسید. در صورت استفاده از این پنجره در مکان‌های مناسب و همچنین بهره‌گیری از شیشه‌های تزئینی می‌توان انتظار ایجاد چشم‌اندازهایی بسیار زیبا را از آن داشت.

پنجره دو جداره UPVC خلیجی

پنجره مدل خلیجی یا Bay که به شبکه‌ای نیز شهرت دارد یکی از زیباترین نماهای مربوط به پنجره‌های یو پی وی سی از نمای خارجی ساختمان بوده و جلوه خاصی به آن می‌بخشد. پنجره مدل خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره‌های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می‌آورند. کاربرد عمده این مدل پنجره‌ها، قرار گرفتن در پذیرایی منزل است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می‌نماید.

پنجره دو جداره UPVC کمانی

یکی از مدرن‌ترین مدل‌های پنجره‌های یو پی وی سی که در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود پنجره کمانی نام دارد که با نام‌های قوس دار و آرک دار (Arch Head) نیز شناخته می‌شود. پنجره مدل کمانی از افق دارای قوس می‌باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انحنای کامل ایجاد می‌گردد. لازم به ذکر است که شیشه‌های نصب شده بر روی این پنجره نیز بصورت خم می‌باشد. این مدل پنجره می‌تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه طراحی و اجرا گردد. همانند پنجره خلیجی مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به فضای بیرونی را ایجاد می‌نماید.

Please publish modules in offcanvas position.